Het Kampeerterrein

Animatie

Het Dream Team organiseert gedurende hoogseizoen (10 juli tot 25 augustus) allerlei activiteiten voor alle leeftijden. Zo kan u denken aan:

l  Een aperitief gratis op het terras bij de uitreiking van verschillende toernooien (viswedstrijd, jeux de boules, huttenbouwwedstrijd, water-polo, voetbal, schatzoeken, tafeltennis etc).

l  Een barbecuen op de weide tegenover het terras, waarbij iedereen welkom is. U hoeft slechts uw tafel, stoelen en maaltijd mee te nemen. Wij zorgen voor de barbecue en het aperitief vooraf. De avond eindigt meestal met gitaarmuziek op het terras bij de koffie en thee.

l  Thema buffet, denkt u eens aan een dessert avond en de beroemde kaas- en wijnavond. Hiervoor kunt u zich inschrijven en tegen een geringe vergoeding kunt u dan genieten van meer dan zeventig verschillende soorten kaas en bijbehorende wijnen, alle uitgezocht en ingekocht door Dominique Souffront. Dit buffet kan gezien worden maaltijd en wij zorgen voor tafels, stoelen, glazen en bestek.

l  Muziekavonden op het terras waar u onder het genot van een wijntje kan genieten van de franse cultuur.



  

Voor kinderen:

Elke dag wordt twee keer per dag de animatie voor de kinderen verzorgd door enkele leden van het Dream Team. Onder leiding van enkele Dream Team leden doen ze spelletjes voor het terras, wordt er geknutseld en worden ze meegenomen in de wondere wereld van Chanteloup. De staf spreekt Nederlands, Engels en Frans.


      

Jongeren en volwassenen:

l  Natuurlijk is er ook animatie voor de jongeren en volwassenen, zoals karting, paintball, een uitstapje naar de lokale disco, kanoën, paardrijden, golfen etc.

l  Culturele uitstapjes staan ook op het programma.


Sporten
 

  • Op het landgoed van Chanteloup is er de mogelijkheid om te tennissen. De tennisbaan is gelegen in het bos. Ook is het mogelijk te badmintonnen, volleyballen, basketballen, voetballen en te  tafeltennissen . In de receptie kunt u de benodigdheden hiervoor lenen.
  • In het château is een speelruimte met pooltafel, tafelvoetbal en flipperkast.
  • Hardlopen en wandelen rond het landgoed, in de receptie kunt u hiervoor kaarten ophalen.
  • Vissen in het meertje is altijd een groot succes, u vangt gegarandeerd wat!

Services

Receptie

Engels-, Frantalige en staf. Er is veel toeristische informatie te verkrijgen. Open van 8.15u tot 21.00u.

Catering

Winkel

Het kleine winkeltje op het landgoed is tijdens het hoogseizoen elke avond open.

Bakker

Vers brood is elke dag af te halen tussen 8.30u tot  10.00u, afgeleverd door de plaatselijke bakker, Véronique.

Bar

In de bar van Chanteloup wordt u geholpen door het enthousiaste Dream Team. Hier koopt u koffie, ijsjes en dranken. Open vanaf 8.15u

Restaurant

Op de menukaart staan traditionele maaltijden, specialiteiten en een dagschotel. Het restaurant is tijdens hoogseizoen geopend elke dag vanaf 18u. Vergeet niet te reserveren in de receptie!

Afhalen

Op bestelling kunt u bij het restaurant kan u ook kip en friet afhalen. Vergeet niet uw bestelling voor 's avonds door te geven in de receptie!

Zwembaden

Er zijn drie zwembaden, waarvan één een kinderbad met een speeltuin ernaast. Er wordt geen toezicht gehouden. De openingstijden zijn van 8.30u tot 19u.

Sport

Sportvelden voor volleybal, basketbal, tennis, badminton, Jeux de Boules. Mogelijkheid tot tafeltennis, varen op het meer, wandelen op en om het landgoed.

Op enkele kilometers afstand van de camping is er de mogelijkheid tot: tennis, squash, badminton, golf, paardrijden, kanoën, hardlopen en wandelen.

 

 

 
 
 
Regio Noordwest

Familie camping 16 km van Le Mans en het circuit van de 24 uur van Le Mans
72460 Sillé le Philippe
Tel. :+ 33 (0) 2 43 27 51 07

www.chateau-de-chanteloup.com

Mr. Dominique Souffront

De camping is open vanaf 28 juni tot 31 augustus.
Services zijn vanaf 5 juli tot 25 augustus.

Het landgoed bestrijkt 20 hectare van bossen, weiden en een meer in ongerepte natuur.